Gazeteci Cengiz ÇANDAR’I Terör örgütü saflarında öldürülen bir terörist için kullandığı mesnetsiz haddini ve maksadını aşan sözlerinden dolayı nefretle kınıyoruz.

Terör örgütü PKK saflarında öldürülen Gezi olaylarının parlatılan ismi kırmızı fularlı kız Karacagil'in ölümü gazeteci Cengiz Çandar'ı çok üzmüş olmalı ki; Çandar, terörist Ayşe Deniz Karacagil için, "İçim yandı" ifadelerini kullanmıştır.
Bu haber 2017-06-03 13:17:13 eklenmiş ve 412 kez görüntülenmiştir.
BASIN AÇIKLAMASI
 
Gazeteci Cengiz ÇANDAR’I Terör örgütü saflarında öldürülen bir terörist için kullandığı mesnetsiz haddini ve maksadını aşan sözlerinden dolayı nefretle kınıyoruz.
 
Terör örgütü PKK saflarında öldürülen Gezi olaylarının parlatılan ismi kırmızı fularlı kız Karacagil'in ölümü gazeteci Cengiz Çandar'ı çok üzmüş olmalı ki; Çandar, terörist Ayşe Deniz Karacagil için, "İçim yandı" ifadelerini kullanmıştır.
 
Bizler Cengiz ÇANDAR’IN bu lafları kullanmasından dolayı şaşırmadık. Çünkü Cengiz Çandar’ın terör örgütlerine ve teröristlere olan hayranlığını geçmişten beri biliyoruz. Bu konudaki suç dosyası oldukça kabarıktır. Cengiz ÇANDAR doksanlı yılların Türkiye’sinde parlatılan bir gazeteci olarak sık sık kandile terör örgütü ile sözde röportaj yapıp terör örgütlerine yol haritası çizdiğini de biliyoruz. PKK’LI Teröristlere hayranlığını da her fırsatta dile getiren PKK sevicisi duayen! Bir gazeteci olduğunu da biliyoruz.
 
Terörist birisinin öldürülmesi olayında içi acımış olan Cengiz ÇANDAR’IN askerlerimiz Polislerimiz ve Güvenlik Korucularımız Şehit edildiğinde içi acımış mıdır? Yoksa sevinmiş midir? Ya da PKK tarafından binlerce sivil savunmasız vatandaşımız katledilirken Cengiz ÇANDAR’IN içi acımış mıdır?15 Temmuz darbesinde Şehit edilen 249 vatandaşımız için içi acımış mıdır?
 
Bizler biliyoruz ki Cengiz ÇANDAR’IN kırmızı fularlı kıza içinin acıması asla tesadüf değildir. Cengiz ÇANDAR ve benzeri sözde gazeteciler Gezi olaylarının dolaylı olarak sorumlusudurlar. Kalemlerinden mürekkep yerine kan akıtan bu sözde gazeteciler gezi olaylarının tetikçileri ve kışkırtıcıları olmuşlardır. Çünkü Cengiz ÇANDAR ve onun gibi kalemlerinden mürekkep yerine kan akıtan sözde gazeteciler başkalarının değirmenine su taşımakta ustadırlar. Bu sözde gazeteciler yerli ve milli olmayıp dışa bağımlıdırlar.
 
Cengiz ÇANDAR bu söylemiyle suçu ve suçluyu bilerek,isteyerek ve alenen savunmuştur. Terör örgütü mensuplarını savunmanın suç olduğu bir ülkede Terör örgütü saflarında öldürülen bir teröristi bilerek ve isteyerek öven Cengiz ÇANDAR hakkında savcılarımızın derhal soruşturma açmasını ve bu çağrımızı da bir suç duyurusu olarak kabul etmelerini istiyoruz.
 
Cengiz ÇANDAR’I bu aşağılık tutumundan dolayı başta Şehit Ailelerimiz ve Gazilerimiz olmak üzere 80 milyonluk halkımızdan özür dilemeye davet ediyoruz. Kendisini bu çirkin mesnetsiz seviyesiz sözlerinden dolayı bir kez daha kınıyoruz.
 
 
 
 
Ziya SÖZEN
Anadolu Güvenlik Korucuları ve Şehit Aileleri Konfederasyonu Genel Başkanı
15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Gazileri ve Terör Mağdurları Derneği Başkanı
ETİKETLER : UYARI Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı
Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
Toplam 0 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer Dernek Faliyetleri haberleri
Facebook'ta Bizi Takip Edin.

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 


Arşiv Arama
- -
Anket
Radyo Haber Sitemizi Nasıl Buldunuz
Fena Değil
Güzel
İdare eder
Kötü
Gazi45Radyosu
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
© Copyright 2018 Gazi45Radyosu. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi 45 radyosu haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Beşiktaş
Galatasaray
Fenerbahçe
Trabzon spor
Bursa spor
SİYASET
Adalet Bakanlığı
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
EĞİTİM
E-Devlet
M.E.B.
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat