seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   ankara sex shop   bursa sex shop   bursa sex shop   antalya sex shop   sex shop   izmir erotik shop   seks shop   sex shop   sex shop   sex shop   seks shop istanbul   فرمتجر الجنس   فروشگاه جنسی   فروشگاه جنسی   هزاز   متجر الجنس اسطنبول   вибратор   фаллоимитатор   секс-игрушки   деление знакомства   секс-шоп   знакомства с иностранцами   sex shop   iç giyim   saç bakım   işitme cihazı   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otel fiyatları   sinop otel tavsiye  

Helal Olsun Sana Taner URAN!


Bu makale 2015-05-28 23:46:18 eklenmiş ve 2590 kez görüntülenmiştir.
Gazi Hamit Yıldız Gaziantep

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Merkez 15 Olağan Genel Kurul seçimleri 2 Mayıs 2015 tarihinde yapıldı ve delegeler yeniden Taner URAN’a oy vererek mevcut yönetimin göreve devamına karar verdiler.
 

Şube Başkanları ve delegeler bu kararı verirken, temsil ettikleri üyelerinin görüşlerini aldılar mı acaba? 

 

Bugün eğer bir şeylerin değilmesi gerçekten isteniyorsa, asıl değişim şube Başkanlıkları ve yönetimlerinden geçmektedir. Bu şube Başkanları ve yönetimleri olduğu sürece, varlığı ve yokluğu belli olmayan bir Genel Merkez, her zaman en ideal olacak ve karşısına hangi aday çıkarsa çıksın mevcut yönetim kazanmaya devam edecektir.

 

Dürüst ve yetim hakkı yiyenden hesap soracağım anlayışı ile yola çıkan ve bundan böyle içkili genel kurullar olmayacak besmele ile başlayacak fatiha ile bitecek diyen bir genel başkan adayının o seçimde kazanması elbette imkansızdı…

 

Bazıları Hamit YILDIZ aday olsa kazanırdı diyorlar. Oradaki tabloyu net olarak görme imkanı buldum. Kim aday olsa da sonucun değişeceğini düşünmüyorum. İnsanların oy verirken değerlendirme kıstasları ve beklentileri değişmediği sürece hangi adayı bulursanız bulun sonucu değiştiremezsiniz. Koltuk kaygısında olan ve mevcut yönetimin uygulamalarından haz alan şube yönetimleri değişmeden bu iş asla olmaz.

 

Üye değilseniz üye olun ve sizlerin beklentilerini değil, kendi şahsi beklentilerini ön plana çıkaran şube başkanlıklarında köklü bir değişime gidin. Ancak bu şekilde değişim yakalanabilir.

 

Bunun yanında öyle adilane bir seçim oldu ki, divan başkanlığına başvuruma rağmen, şahsıma 5 dk.’lık konuşmayı bile çok gördüler. Benim konuşmamı engelleyenler, maalesef hiç ilgisi olmamasına rağmen, bir Şehit annemizin kürsüye çıkmasına ve bizim yanımızda olduğu belli olan İstanbul Şubesi Başkanlığı ile ilgili"İstanbul Şubesini zorbalıkla aldınız" sözlerini sarfetmesine rağmen sessiz kaldılar. Oy alın da nasıl alırsanız alın. Aldınız da... Helal olsun size.

 

Şube kapatılmasına ilişkin yönetim kurulu yetki istiyor, çıkıyor mevcut genel başkan ben şube kapatmaya karşıyım diyor. Adama sormazlar mı gündem maddelerine şube kapatma yetkisini neden ekledin diye? Sonra da boş bulunup, ben zaten eskiden yetki almıştım şimdi vermeseniz de olur diyebiliyor. Gazi İzzet ALPMAN mahkeme kararını okuyor, Genel Başkan çıkıyor, Mahkeme Kararını hiçe sayarak, birşeyi bilmediğimizi iddia ediyor. Bilirkişi yanlış biliyor, karari veren hakim yanlış biliyor, bizim Genel Başkan doğruyu biliyor demek ki...

 

Adeta insanların aklı ile dalga geçmesine rağmen, salondan yükselen alkış seslerine güleyim mi, ağlayayım mı bilemedim...

 

 

Bu saatten sonra,

 

Herkes sonuca saygılı olmalıdır.

 

Özellikle de zamanında mevcut yönetimi eleştirir gibi görünüp, sonradan onlarla hiçbir anlayış farklılığı olmadığını mevcut sitelerinden ispatlayan ve Şehit aileleri ile Gazilerin haklarını savunacağını iddia eden kardeşlerim sizler de asla bu yönetimi eleştiremezsiniz ve en başta siz saygılı olmak durumundasınız. 3 sene sonra koltuk merakı ile aday olarak çıkıp eleştirdiğinizde adama gülerler...

 

Bir aklıevvel çıkmış sitemizden bölücü örgütü eleştirmediğimizi iddia etmiş. İnsan Allah'tan korkar! (tabi inanıyorsaBu iddiada bulunanlar önce okuryazarlık kursuna giderek sitemizi açıp geçmiş köşe yazılarıma göz atabilirler. At çamuru izi kalsın değil mi? Seçimi kazanalım da nasıl kazanırsak kazanalım değil mi? Ben size değil ama sizin bu asılsız ve dayanaksız nutuklarınıza inanan kardeşlerimizi bir türlü anlayamıyorum. 

 

Seçimin sonucuna ben Şehit aileleri ve Gaziler adına üzülüyorum ama, şahsım adına asla üzülmüyorum. Çünkü Ankara'ya tayin olacak, düzenimi bozacak, 3 yıl aileme vakit ayıramayacaktım. Yola çıktığımda bütün arkadaşlarım bilirler ki, huzur hakkı diye verilecek parayı bizi desteklemese bile, İslahiye Şubesine bağışlamayı planlıyordum. Hiçbir yurt dışı geziye şahsım olarak katılmayacaktım. Tek düşüncem Şehit aileleri ve Gaziler için hayırlı projelere imza atmaktan ibaretti. Rabbim niyetimizi biliyor, inşaallah bizler niyetimize göre sevabımızı zaten alacağız.

 

Bu saatten sonra;

 

Genel Merkezin İnternet sitesi bile yokmuş, çalışmıyormuş, proje geliştirmiyormuş, haksızlıklara karşı dik durmuyormuş, hassasiyetlerimizi layıkı ile dile getirmiyormuş, sorunlara vakıf değilmiş, mevcut sorunları dile getirmiyormuş, empati kurmuyormuş, bilgilendirme yapmıyormuş, 1 trilyon bütçesi varmış da ne yapmış vs. gibi demeye, eleştirmeye HİÇ KİMSENİN HAKKI YOKTUR!

 

Sizin seçtiğiniz şube başkanları ve delegeler bu yönetime devam dedikten sonra, önümüzdeki yıllarda gelişen süreçte, Başkanlık sistemi gelip, Kürdistan eyaleti kurulduğunda, sizi temsil eden Genel Merkez yönetimi sessiz kalarak feryadınızı dile getirmez ise, eleştirmeye hiçbir hakkınız yoktur! Kürdistan eyaleti kurulduğunda o saatten sonra zaten o koltuklarda oturacağınızı sanmıyorum. Ancak iş işten geçtikten sonra otursanız ne olur, oturmasanız ne olur...

 

Unutmayın, başta göreve devam diyen delegeler olmak üzere, bu çorbada o şube başkanı ve yönetimlerini seçen tüm üyelerin tuzu var.

 

Doğrudan ya da dolaylı olarak Genel Merkez yönetimini siz iş başına getirdiniz ve yaptığı ya da yapamadığı hiçbir şeyde de en ufak eleştiriye hakkınız yoktur. Çünkü son 3 sene nasıl bir yönetim sergilediyse ve ses çıkarmadıysanız, önümüzdeki 3 senede de ses çıkaramazsınız.

 

Bunun yanında 106 oy ile her türlü baskı ve yıldırma politikalarına rağmen duruş sergileyen, Şehit yetiminin vebalini bilerek oy kullanan ve bize güvenen ağabeylerime, ablalarıma ve kardeşlerime de sonsuz teşekkür ederim. Unutmasınlar ki, eğer o görev bize tevdi edilse idi, asla yüzlerini kara çıkartmayacak, gece gündüz çalışarak mücadele edecektik. En azından duruşu olan, temsil ettikleri üyelerinin kollektif beklentilerine göre oyunu kullanan kardeşlerimizin varlığı bile geleceğe güvenle bakmamızı ve ümidimizi kaybetmememizi sağlıyor.

 

*   *   *

 

Helal olsun sana Taner URAN...

 

Şube yönetimleri ve delegelerde bu anlayış ve bakış açısı devam ettiği sürece, bundan 45 yıl sonra, yani 2060 Genel Merkez seçimlerinde seni yine Genel Başkan olarak göreceğimizden adım gibi eminim. 

 

 

2060 30. Olağan Genel Kurul sonucundaki Genel Başkanlığınız da şimdiden hayırlı olsun…

 

 

Peygamber efendimiz Hadis-i Şerifinde ne güzel ifade etmiş; "Nasılsanız öyle yönetilirsiniz

 

 

 

                                                                                        Hamit YILDIZ

                                                                                        Gazi J. Yzb.

                                                                                        Gazihaber.com

Yorumlar
Adınız :
E-Mail :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik :
Değiştir  
madur
talat 2015-11-19 21:42:19
Hamit komutan sana ulaşamıyorum nasıl görüşebilirim bilgi almak istiyorum CEP 05384146486 kızılay sex shop  
Toplam 1 yorum. Tüm yorumları okumak için tıklayın.
Diğer yazıları...
Facebook'ta Bizi Takip Edin.

Köşe Yazarları
 ‹ 
 › 
ÇOK OKUNANLAR
SON YORUMLANANLAR


Arşiv Arama
- -
Anket
Radyo Haber Sitemizi Nasıl Buldunuz
Fena Değil
Güzel
İdare eder
Kötü
Gazi45Radyosu
Sitemizde yayınlanan ve kaynağı sitemize ait olan haberler, kaynak belirtmek ve bağlantı eklemek koşuluyla başka sitelerde yayınlanabilir. Kaynak belirtmeyen ve bağlantı eklemeyen yayıncılar hakkında hukuki haklarımızı kullanacağımızı saygıyla duyururuz.
© Copyright 2019 Gazi45Radyosu. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi 45 radyosu haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Beşiktaş
Galatasaray
Fenerbahçe
Trabzon spor
Bursa spor
SİYASET
Adalet Bakanlığı
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
EĞİTİM
E-Devlet
M.E.B.
A.Ö.L.
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
pendik evden eve nakliyatkartal evden eve nakliyattuzla evden eve nakliyatevden eve nakliyat
seks shop   sex shop   sex toys   erotik seks shop   gay sex shop   gay sex shop   strapon nedir   kızılay sex shop   vibratör   izmir sex shop   antalya sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   antalya sex shop   izmir sex shop   bursa sex shop   ankara sex shop   istanbul sex shop   ankara sex shop   bursa sex shop   bursa sex shop   antalya sex shop   sex shop   izmir erotik shop   seks shop   sex shop   sex shop   sex shop   seks shop istanbul   فرمتجر الجنس   فروشگاه جنسی   فروشگاه جنسی   هزاز   متجر الجنس اسطنبول   вибратор   фаллоимитатор   секс-игрушки   деление знакомства   секс-шоп   знакомства с иностранцами   sex shop   iç giyim   saç bakım   işitme cihazı   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otelleri   sinop otel fiyatları   sinop otel tavsiye